1.15 milyon XRP’nin dolandırıcılara aktarılması önlendi

1.15 milyon XRP’nin dolandırıcılara aktarılması önlendi

Paylaş
Uzman Coin: 1.15 milyon XRP’nin dolandırıcılara aktarılması önlendi

XRP platformuna yönelik içgörüler, analizler ve veriler sunan Xrplorer’ın güvenlik ve dolandırıcılık koruma birimi XRP Forensics, bugüne kadar 1.15 milyon XRP’nin dolandırıcılara gönderilmesinin engellendiğini açıkladı.

Paylaşılan verilere göre, 27 Aralık 2020’den beri XRP Forensics tarafından sağlanan hesap adreslerine tam olarak 1.147.940 XRP aktarımının önüne geçildi. Ayrıca dolandırıcılık amacıyla kullanılan 16 hesap tespit edildi.

İlginizi çekebilir | Peter Brandt: XRP fiyatı yeni zirveler görebilir

Mevcut fiyatlarla değeri 1.5 milyon doları bulan bu rakam, XRPL Cluster servisiyle kurtarıldı. Bu platform, XRP Ledger üzerindeki işlemlerin tam geçmişini saklayarak kullanıcıların kötü niyetli kişilerin hesaplarını işaretlemelerine olanak veriyor. XRP Forensics’e göre bu varlık izleme politikasının büyük borsalar tarafından desteklenmesi durumunda çok daha etkili olunabilir.

XRP’deki fiyat yükselişi ve beraberinde gelen ilgi elbette dolandırıcıların da iştahını kabartıyor. Piyasa değeriyle en büyük dördüncü kripto para olan XRP, bugün 1.28 dolara kadar çıktı. Davadaki olumlu gelişmelerin etkisiyle kripto para, ay başından beri yüzde 130 artış gösterdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap